Pro koho jsme

Pro neprofesionální a začínající herce všech věkových kategorií nebo pro profesionální herce, kteří by rádi rozvíjeli zkušenosti s filmovým natáčením i v epizodních rolích.

Databáze je vhodná také pro profesionály z různých uměleckých oborů (tanečníci, hudebníci, kaskadéři, akrobaté...), kteří mají zájem i o herectví a rádi by přes tuto online platformu veřejně prezentovali své dovednosti.

Přijímáme pouze ověřené a proškolené zájemce, kteří prošli povinným vstupním kurzem Herecké principy I. (pro profesionály není kurz povinný), a které jsme tak měli možnost více poznat a prověřit jejich schopnosti.

HERECKÉ ZVIDITELNĚNÍ

Váš herecký profil je veřejně dohledatelný pro všechny castingové agentury i pro klienty, kteří si obsazují role sami.

ŽÁDNÉ PROVIZE

Nebereme si žádné provize z nabídek, které dostanete. Ani v případě, že vás klientům přímo doporučíme.

PROFESIONÁLNÍ DOPORUČENÍ

Můžeme vás doporučovat klientům, kteří nás osloví k poradenství v rámci profesionálního hodnocení z našich kurzů.

OSOBNÍ PREZENTACE

Profil máte vč. foto a video-prezentace k dispozici a můžete ho používat k vlastní propagaci i mimo DATABÁZI KALEGRO.

PODROBNÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Klienti vás mohou snáze objevit i díky možnosti podrobnějšího vyhledávání a filtrování dle konkrétních informací.

BEZPEČNÁ KOMUNIKACE

Komunikujete se zájemci prostřednictvím chatu ve vašem účtu. Upozornění o nové nabídce vám přijde do e-mailu.

Service

TŘI KROKY K ZALOŽENÍ A SCHVÁLENÍ PROFILU

1. krok - absolvování povinného vstupního kurzu Herecké principy I. (s výjimkou profesionálních herců)

2. krok - vytvoření uživatelského účtu (registrace) v DATABÁZI KALEGRO (pod jedním účtem můžete založit i více hereckých profilů - vhodné například pro rodiče s dětmi)

3. krok - vyplnění a odeslání dotazníku k založení hereckého profilu (můžete přiložit i vlastní fotografie, showreel či odkazy na soc. sítě)

Po schválení a úhradě členství vás přizveme k natočení 2 – 3 krátkých prezentačních videí (které budete znát z vstupního kurzu „Herecké principy 1“) a k nafocení aktuálních fotografií. Následně bude Váš profil zveřejněn.

Vzhled a zobrazování vašeho profilu:

Service

1. Veřejná část

 • neregistrovaní uživatelé (veřejnost) vidí omezené informace z vašeho profilu
 • vidí pouze vaše 2 fotografie, věk, pohlaví, kategorii profilu (amatér/profesionál), umělecké dovednosti a koníčky
 • mají i omezené možnosti vyhledávacích znaků
 • mohou vás kontaktovat pomocí chatu ve vašem profilu – vaše osobní kontaktní údaje zůstávají skryty (pouze vy rozhodnete, zda je zájemci předáte)
Service

2. Neveřejná - pro registrované klienty

 • detailní informace jsou přístupné pouze pro registrované a schválené klienty, kteří mohou prohlížet i vyhledávat v plném rozsahu vašeho profilu (včetně videí a podrobných informací)
 • u vás, kteří budete mít po absolvování kurzu Herecké principy II. lektorovo vyšší hodnocení, označíme váš profil štítkem „Náš Tip!“ („doporučujeme i na větší, mluvené epizodní role“). Profesionální herece odlišíme symbolem "hvězdičky".
 • nabídky dostáváte stále do chatu - zda předáte osobní kontakty záleží opět jen na vás
 • INTERNÍ skrytá část vašeho profilu je přístupná pouze pro administrátory (hodnocení, poznámky z hereckých workshopů a neveřejné informace z vyplněného dotazníku) a slouží k internímu vyhledávání v případě exkluzivního doporučování ověřeným klientům

Ceník

Akční cena jen do 31.1.2021
2500 Kč
+ členství na 2 roky za cenu 1 roku
+ promo video a fotografie

Neprofesionální herec

Pro koho: Všichni ti, kteří se herectví věnují jen jako neprofesionálové a ani herectví nestudují.

 • 2 roky členství v hodnotě 2000 Kč za cenu 1 roku
 • Profesionální promo video a fotografie v hodnotě 1500 Kč
 • Profesionální hodnocení hereckých dovedností a předpokladů
 • Vyhledatelný profil přes detailní filtrování
 • Herecká karta ke stažení pro castingy
 • Odborné poradentsví
Akční cena jen do 31.1.2021
1500 Kč
+ členství na 1 rok ZDARMA
+ promo video a fotografie

Profi herec / student herectví

Pro koho: Pro profesionální herce a studenty herectví.

 • První rok členství v hodnotě 500 Kč zdarma
 • Profesionální promo video a fotografie v hodnotě 1500 Kč
 • Profesionální hodnocení hereckých dovedností a předpokladů
 • Vyhledatelný profil přes detailní filtrování
 • Herecká karta ke stažení pro castingy
 • Odborné poradenství
Až -30 %

Skupinové slevy

Pokud se chce přihlásit skupina lidí jako je školní ročník, členové jednoho divadla apod. dokážeme vám nabídnout lepší ceny.

 • Skupinové slevy
 • Partnerské slevy
 • Slevy dle dohody

Často kladené otázky

Často kladené otázky - Zajímá vás více? Přečtěte si odpovědi na otázky, na které se často ptáte a nebo nás kontaktujte.

Je pro nás důležité každého dostatečně poznat a prověřit jeho herecké schopnosti s ohledem na možnost kvalitního a profesionálního doporučování našim klientům. Na kurzu pracujeme i na několika cvičeních, z nichž následně vycházíme při natáčení video-prezentací, využívaných pro registraci do databáze a prezentujících vaše herecké předpoklady.

Pro profesionální herce není kurz povinný, ale pokud nemají větší zkušenost s herectvím před kamerou, kurz vřele doporučujeme (divadelní projev a projev před kamerou fungují na rozdílných nuancích základních hereckých principů), což nám potvrdili i mnozí profesionální herci, kteří již našimi kurzy prošli.

Můžete, nemusíte. Nicméně každý další absolvovaný kurz nám dává lepší možnost odhalit váš herecký potenciál, lépe vás případně "vytipovat" pro danou roli a pracovat s vámi na slabých i silných stránkách vašeho projevu. Navíc po druhém kurzu Herecké principy II. můžete doplnit vaši video presentaci o další herecké video (zaměřené na práci s kamerou, značkami atd.). Rozvíjet se s námi můžete i hlasově, pohybově, osobnostně... více na www.herecke-workshopy.cz

To bohužel garantovat nedokážeme. Naše databáze je jakási "výkladní skříň", kterou se samozřejmě budeme snažit představit širokému spektru možných zájemců (z řad filmového i jiného průmyslu). Nicméně herecký nebo "typový" úspěch každého z vás zaručit nemůžeme. Výběr pro každý projekt je specifický a zájemci sami volí nejvhodnější kandidáty. (V případě ,kdy poskytujeme klientům doporučení vlastní, vycházíme z celkové "vhodnosti" adepta pro daný projekt).

Ano, určitě. Hledání nových tváří a talentů je "gró" naší databáze. Projděte vstupním kurzem Herecké principy I. a na místě můžete vše konzultovat i s lektorem.

Nikoli. U nás platíte pouze za natočení promo-materiálů a členský (roční) poplatek. Na výši vašeho honoráře ani provizích z něj se nepodílíme.

Vyplnit (uvést) musíte pouze povinná políčka označená "hvězdičkou". Nicméně doporučujeme o sobě uvést maximum (pravdivých) informací, někdy i zdánlivé "nedostatky a handicapy" mohou být naopak předností. Nepovinné informace jsou však zcela ve vaší režií a záleží na vás, co o sobě uvedete. (Nezapomínejte, že váš profil má několik "vrstev zobrazování" -  1. obecné veřejné, 2. přístupné pouze registrovaným klientům a 3. zcela interní pouze pro administrátory... Vaše data jsou u nás v bezpečí.

Zakládáme si na tom, aby výběr z herců a jejich samotné představení bylo kvalitní, přehledné a kompaktní. Tedy, aby všichni herci (vedle svých vlastních soukromých foto, video materiálů) byli presentováni profesionálním fotografiemi (obličej/postava) - bez retuše, přemíry make-upu apod. a krátkými videi z povinného hereckého kurzu.
Hlavní "specialitou" naší databáze - oceňovanou všemi co herce hledají - je právě možnost shlédnout videa herců obsahující prvky herecké "profese". Díky nimž je možné představit si osobu v dané roli, emoci apod.

Vaše foto a video po kurzu bude primárně určeno pro zkvalitnění a usnadnění výběru našim klientům. Budou tak moci vidět každého z vás "v akci" a představit si váš herecký typ ve "svém projektu". Vy osobně budete moci využít část vašeho materiálu (základní 2 foto + 1 video s vaším představením se) pro vlastní potřebu - k další osobní prezentaci (rozesílání formou pdf., posílání linku na váš profil).